Size bir telefon kadar yakınız
0541 775 0 888
Dil Seçin
tr

Paykwik Kartı İle Eğlenceli Alışveriş

18.03.2019
438 görüntülenme
Paykwik Kartı İle Eğlenceli Alışveriş

Paykwik Kartı İle Eğlenceli Alışveriş

Paykwik kartı genellikle Avrupa da sık kullanılan bir ürün olsa da adını artık ülkemizde de duymaya başarmıştır. Herkes bu kartın özelliğini öğrenince tıpkı Avrupa’daki gibi yaygın olacaktır. Kredi kartına benzer fakat kredi karttan daha çok özelliği olan bir karttır.

Paykwik Kart Kullanım Kolaylığı

  Kredi kartta bakiye sonradan alınıyorken Paykwik kartta ön ödeme sistemi vardır. Bu kartı en fazla oyun oyuncuları kullansa da youtube ve gamer tarafından da kullanılmaktadır. İstediğiniz oyunları ucuza satın almak istiyorsanız sistemden sipariş vererek paykwik kartı almanız gerekir. Bu kartı bir kredi kartı gibi düşünüp tüm alışverişte kullanabilirsiniz fakat tek farkı bakiye yüklediğinizde kullanabiliyor olmanız. Bu şekilde kendinizi yanlış yola götürmekten ve zarara uğramaktan alıkoymuş olursunuz. Bakiye yüklemek için canlı destek üzerinden bir yetkiliyle görüşerek almak istediğiniz kart limitini belirleyin ve hızlı bir şekilde bakiyeniz size ulaşsın.

Paykwik Avantajları Nelerdir?

İnternet üzerinden alabileceğiniz en güvenilir kartlardan birisi de paykwik karttır. Limitinizi kendiniz belirleyerek dilediğiniz gibi kullanabilme özelliğine sahiptir. İnternet üzerinden kullanılan birçok kartların içinde paykwik kart en avantajlı olanıdır. Avantajları saymakla bitmeyen bu kart alt limit olarak 10 Euro belirlenmiştir. Diğer İnternet üzerinde yapılan alışverişlerde kullanılan ön ödemeli kartlar minimum 30-50 olarak belirlerken paykwik kart ise sizler için minimum bakiyeyi 10 Euro’da tutmuştur. Maksimum limiti ise tamamen sizlerin tercihinize bırakılmış olup 500 Euro ve daha fazlasını yükleyebilirsiniz. Alışveriş yapacağınız sitenin 14 haneli pin kodunu ödeme kartına girdiğinizde paranız hesabınızda olur. Diğer avantajı ise sizi uzun ve can sıkıcı üyelik sözleşmesi ve kimlik bilgisi gibi prosedürlerden kurtarıp sadece canlı destek ve wahatsap üzerinden kolayca bu kartı elde edebilirsiniz.

 Paykwik Nasıl Bozdurulur?

Paykwik kartı yüklenilen limit sayesinde alışveriş imkânı sunarken bozma işlemi ile kullanmadığınız paranızı kolaylıkla kredi kartınıza aktarabilirsiniz. Paraya sıkıştıysanız ya da kullanmadığınız limitiniz varsa paykwik bozdurma sistemiyle TL’ye döndürerek hemen kullanabilirsiniz. Paykwik kartı dünya genelinde hızlıca kullanılmaya başlayan ön ödemeli sistemi ve tek seferlik ödeme kolaylığı ile kontörlü kartlara benzeyen güvenilir bir karttır. Bu kart başta bahis ve oyun siteleri olmak üzere mobilya, giyim ve kişisel harcamalarınızı yapabileceğiniz muazzam bir karttır. Paykwik bozum özelliği kartınızda bulunan Euro cinsi limitinizi TL para birimine dönüştürerek belirlediğiniz Kredi kartınıza aktarılmasını sağlar. Yani 500 Euro limitinizi 400 kulandıysanız geri kalan kısmınızı bozdurmak istiyorsanız talepte bulunarak kalan limiti paraya dönüştürebilirsiniz. Böylece bu kart sayesinde isterseniz döviz kurundan faydalanabilir, yatırım amaçlı da kullanabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi
Nasıl Yardımcı olabilirim
Merhaba
Powered by
Paykwik